O nas

Spółka Novacode Sp. z o.o. powstała w 2014 roku na skutek reorganizacji i następnie podziału przedsiębiorstwa Blue System Sp. z o.o. - działającej od 2004 roku, dobrze znanej na rynku drukarni etykiet, producenta etykiet logistycznych i specjalistycznych oraz dostawcy taśm termotransferowych, a także sprzętu do druku i aplikacji etykiet.

Dostarczamy naszym Klientom etykiety samoprzylepne, przywieszki, bilety, taśmy termotransferowe, drukarki etykiet i aplikatory do automatycznego naklejania etykiet w linii produkcyjnej dedykowane do wielu branż, m.in. motoryzacyjnej, elektronicznej, logistycznej, chemicznej, spożywczej, ogrodniczej, kosmetycznej i wielu innych sektorów przemysłu.

W skład parku maszynowego wchodzą 3 w pełni kompatybilne maszyny fleksograficzne Mark Andy (w technologii farb UV) drukujące do 8 kolorów z możliwością łączenia z wieloma technikami zdobień etykiet (poddruk do 4 kolorów, laminowanie, cold-stamping, tłoczenie), maszyny sztancujące i konfekcjonujące oraz wiele innych urządzeń pomocniczych. Posiadamy również rozbudowany dział graficzny. To wszystko pozwala zaproponować naszym klientom kompleksową obsługę opartą na wieloletnim (od 2004 roku) doświadczeniu.
Posiadamy certyfikat ISO 9001:2015.

 

Najwyższą wartością, jaką kierujemy się w codziennej pracy jest szczerość i dbałość o jak najlepszą opiekę nad naszymi Klientami. Staramy się obsługiwać naszych Kontrahentów, w taki sposób w jaki sami chcielibyśmy zostać obsłużeni.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z naszych usług.

Zespół Novacode Sp. z o.o.

Novacode - siedziba firmy

Categories:
EnglishGerman