Etykiety na kosmetyki

W Novacode, drukarni etykiet kosmetycznych, zajmujemy się produkcją zamówień dla marek, których priorytetem jest wysoka jakość naklejek na produkty. Od lat zdobywamy doświadczenie, które pozwala nam dostosowywać ofertę pod potrzeby współczesnego konsumenta. Poznaj bliżej nasze propozycje.

Niezawodne etykiety samoprzylepne na kosmetyki

Znamy wymagania branży kosmetycznej i pracujemy nad zleceniami na rozmaite produkty. W czym mamy doświadczenie?

Etykiety na kosmetyki - szampon Giraffe
  • Etykiety na lakiery do paznokci – to wymagająca, ale niezwykle satysfakcjonująca praca! Dzięki laboratorium farbowemu mamy możliwość odwzorowania koloru lakieru na etykiecie – bez kompromisów i niedopowiedzeń. Opracowaliśmy również różne technologie zdobień, które pozwalają odwzorować efekt brokatu, microglitteru, cat eye i innych ozdobnych rozwiązań.
  • Etykiety na kremy – kremy mają za zadanie nawilżyć skórę oraz delikatnie natłuścić. Dlatego opakowania i naklejki na kremy są narażone na tłuste zabrudzenia. Nasze etykiety nie wybarwiają się i nie odklejają pod wpływem niesprzyjających warunków.
  • Etykiety na szampony – środowisko pod prysznicem jest niezwykle wymagające dla produktów kosmetycznych. Dlatego naszym zadaniem jest stworzyć wytrzymałe etykiety odporne na niesprzyjające warunki.
etykiety na kosmetyki kolorowe - lakiery do paznokci

Masz swój biznes kosmetyczny i chcesz wznieść swoje etykiety na kosmetyki na wyższy poziom? Odezwij się do nas, zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.

Etykiety kosmetyczne odporne na niesprzyjające warunki

Jak wiesz, etykiety na kosmetyki stają codziennie przed wieloma wyzwaniami. Etykiety na szampony czy odżywki do włosów są narażone na kontakt z wilgocią, a etykiety na kremy na kontakt z tłustymi palcami.

To wszystko może wpłynąć na wygląd etykiet oraz ich przyczepność.
W Novacode, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych, oferujemy naklejki na kosmetyki, które niezależnie od sytuacji pozostają w doskonałym stanie i przylegają ściśle do opakowania kosmetyku.

Dzięki temu możesz spokojnie oddać kosmetyki swojej marki w ręce klientów – zniwelowaliśmy ryzyko odklejania czy wybarwiania się etykiet w wilgotnym środowisku łazienki.

Novacode – coś więcej niż tylko drukarnia etykiet na kosmetyki

Dlaczego Novacode to coś więcej niż zwykła drukarnia etykiet? Wyróżniamy się wśród konkurencji, bo dysponujemy własnym laboratorium farbowym i laboratorium do badania surowca i testowania wyrobów gotowych.

To pozwala nam na oferowanie spersonalizowanych rozwiązań dla klientów z różnych branż – także dla branży kosmetycznej.

Farbiarnia to gwarancja powtarzalności koloru. Doskonale wiemy, jak to istotne dla marki kosmetycznej. Każda partia etykiet samoprzylepnych z Novacode będzie wykonana z użyciem dokładnie tej samej receptury farb.

Dbamy o to, by każde zamówienie było najwyższej jakości, a etykiety łatwe w aplikacji na opakowanie produktu.

wzorniki etykiet na lakiery do paznokci

Naklejki na produkty kosmetyczne a wymagania branży

Rozumiemy charakter branży kosmetycznej – rozwija się dynamicznie, zmaga z coraz większą konkurencją i chce oferować klientom jak najlepsze produkty.

Dlatego tworząc etykiety, wykorzystujemy nowoczesne technologie, wysokojakościowe materiały i dbamy o jakość wydruku.

Wiemy, że na etykiecie produktu kosmetycznego musi się znaleźć nazwa, opis, skład, termin ważności i inne niezbędne informacje. Co więcej – muszą być doskonale widoczne oraz czytelne.

W ofercie mamy m.in. etykiety samoprzylepne na kosmetyki, które:

  • doskonale trzymają się podłoża,
  • mają znakomitą jakość wydruku,
  • spełniają wymogi czytelności kodu kreskowego,
  • idealnie odwzorowane kolory z projektu,
  • jeśli jest taka potrzeba – proponujemy etykiety wielowarstwowe, tzw. peel-off. Są szczególnie cenione w branży kosmetycznej.
etykieta peel off

Realizujemy projekty według pomysłu klienta z zachowaniem norm i z użyciem nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Śledzimy trendy branżowe i wprowadzamy wszelkie innowacje na bieżąco.

Dołącz do grona naszych klientów i pozwól, aby to właśnie drukarnia etykiet Novacode przygotowała dla Ciebie etykiety.