Etykiety na lakiery do paznokci

Etykiety na lakiery do paznokci odgrywają dwie role. Z jednej strony są elementem wyróżniającym produkt na rynku kosmetycznym, dostarczającym informacji o marce, odcieniu oraz składzie produktu. Z drugiej strony natomiast są także wymaganym prawnie dodatkiem ułatwiającym klientowi rzetelną ocenę jakości produktu. Specjalizujemy się w ich produkcji zgodnie z wytycznymi, dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą!

Jakie etykiety na lakiery do paznokci oferujemy w Novacode?

Etykiety na lakiery do paznokci to duża, choć ogólnikowa kategoria, w której znajdują się także inne podkategorie. Warto poznać je nieco bliżej, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio.

wzorniki etykiet na lakiery do paznokci
  • Efekt holograficzny – odpowiada za trójwymiarowy efekt i niepowtarzalny wygląd opakowań, co przyciąga uwagę klientów;
  • Efekt glitter – wykończone nim etykiety kosmetyczne są idealne do podkreślenia blasku i ekstrawagancji lakieru, gdyż dodają świątecznego lub luksusowego charakteru.
  • Efekt matowy – matowe etykiety przekładają się na elegancki i subtelny look danego produktu, stanowiąc doskonałe tło dla bardziej wyrazistych tekstów i grafik.
  • Etykiety z brokatem – są wyjątkowo atrakcyjne i idealnie komponują się z wysokojakościowymi, luksusowymi lakierami do paznokci.
lakier do paznokcie etykieta
  • Efekt kociego oka – etykiety w tym stylu przyciągają wzrok swoją unikalną zdolnością do zmiany kolorów zależnie od kąta padania światła.
  • Etykiety peel-off – przeznaczone do małych buteleczek na lakiery pozwalają na umieszczenie wielu informacji na ograniczonej przestrzeni.
  • Etykiety plomby – coraz częściej stosowane etykiety plombowe zabezpieczają produkty przed nieautoryzowanym otwarciem, zapewniając ochronę, higienę i bezpieczeństwo.
  • I wiele innych – oferujemy również szeroką gamę innych etykiet, które można dostosować do specyficznych potrzeb każdej marki kosmetycznej.
etykiety na kosmetyki kolorowe - lakiery do paznokci

Wybierając etykiety od Novacode, każdy przedsiębiorca zyskuje gwarancję najwyższej jakości i estetyki, dzięki którym może wyróżnić swoje produkty na konkurencyjnym rynku kosmetycznym. Zapraszamy do kontaktu i złożenia zamówienia już dziś!

Etykiety na lakiery do paznokci – najważniejsze i najczęstsze zagrożenia

Etykiety na lakiery do paznokci są narażone na działanie wielu destrukcyjnych czynników, w tym żrących dla nadruków chemikaliów, takich jak rozpuszczalniki czy aceton, które mogą powodować rozmycie grafiki i tekstu i tym samym bezpowrotne uszkodzenie.

Kolejne ryzyko stanowi ekspozycja lakierów na światło słoneczne, które może prowadzić do blaknięcia kolorów, jak i wysoka wilgotność oraz zmienne temperatury, czyli warunki spotykane np. na półkach sklepowych, drogeriach czy salonach beauty.

Etykiety na lakiery do paznokci – rozwiązania technologiczne dostępne w Novacode

W drukarni Novacode nie uznajemy żadnych półśrodków i kompromisów. Stawiamy na zalety fleksografii i druku cyfrowego, wysoką rozdzielczość, intensywne kolory i wyraźne detale, fundamentalne w kwestii atrakcyjności gotowych kosmetycznych etykiet. Współpracujemy z czołowymi dostawcami surowców, aby zapewnić najlepszą jakość materiałów, które są odpowiednie do zastosowań kosmetycznych.

Nasze etykiety są wyjątkowo odporne na działanie chemikaliów i środowiska dzięki zastosowaniu specjalnych laminatów i zaawansowanych technik uszlachetniania. Używamy również profesjonalnych klejów, które zapewniają doskonałą przyczepność do różnych rodzajów powierzchni, nawet w trudnych warunkach.

producent etykiet na lakiery do paznokci i wzorniki

Novacode – technologie dostosowane do potrzeb współczesnych klientów

Innowacja, jakość, rozwój – to trzy fundamenty Novacode, dzięki którym budujemy wraz z naszymi klientami świetlaną przyszłość ich firm.

Zapraszamy do współpracy! Etykiety na lakiery do paznokci naszej produkcji odznaczają się kapitalną jakością, my natomiast, jako pasjonaci i wielbiciele produktów wysokiej klasy w korzystnych cenach, gwarantujemy błyskawiczną realizację każdego zlecenia.

lakier do paznokci