Etykiety dla branży farmaceutycznej

Przy doborze etykiet foliowych należy zwrócić szczególną uwagę na aspekt środowiskowy. Istnieje szereg rozwiązań, umożliwiających dalsze przetwarzanie opakowania z etykietą lub odzysk czystego opakowania do dalszego przetworzenia.

Druk etykiet dla leków, suplementów i wyrobów farmaceutycznych

W naszej ofercie znajdują się m.in. etykiety farmaceutyczne spełniające wymagania branżowe. Są one dostosowane do bieżących przepisów dotyczących obowiązku informacyjnego i zastosowania rozwiązań technologicznych przeciwdziałających fałszowaniu leków. Jako doświadczona w drukarnia etykiet dla farmacji tworzymy rozwiązania pozwalające na wykrycie wszelkich manipulacji przy otwarciu produktu, dzięki czemu wiadomo, czy ktoś mógł z niego wcześniej korzystać. W ten sposób zostaje zapewnione bezpieczeństwo obrotu wyrobami farmaceutycznymi.

Zapewniamy druk etykiet o optymalnej czytelności i atrakcyjnej estetyce, która idzie w parze z wytrzymałością na wilgoć, promieniowanie UV oraz ścieranie. To ważne z punktu widzenia trwałości umieszczonych na nich informacji – nawet po długim czasie przechowywania oferowane przez naszą firmę etykiety dla farmacji zachowują bowiem swoją wyrazistość.

Etykiety dla farmacji - Wapń z witaminą D3