Etykiety logistyczne

Jako producent etykiet specjalistycznych i dostawca drukarek, terminali i oprogramowania do zarządzania magazynem oferujemy naszym klientom kompleksowe rozwiązania do znakowania magazynu, etykiety białe, folie zabezpieczające i taśmy.

Znakowanie i etykietowanie dla branży logistycznej

Stawiamy na profesjonalizm i bogaty wybór obejmujący etykiety logistyczne różnego rodzaju. Sprzedajemy zarówno najbardziej podstawowe warianty na potrzeby magazynowe, m.in. przywieszki kartonowe, jak i zaawansowane naklejki o podwyższonej wytrzymałości, takie jak przeznaczone dla logistyki etykiety termiczne i zabezpieczające. W ofercie znajdują się też wersje RFID, które pozwalają na błyskawiczną identyfikację obiektów za pomocą czytnika obsługującego tę technologię.

Poza podmiotami z sektora logistycznego współpracujemy także z przedsiębiorstwami z branży budowlanej, zapewniając druk etykiet służących do oznaczania prefabrykatów betonowych. Wśród naszych klientów znajdują się również zakłady wulkanizacyjne i oponiarskie – na ich potrzeby dostarczamy przeznaczone do znakowania ogumienia akcesoria, które od podstaw wytwarzamy jako bezpośredni producent etykiet dla logistyki.

Etykiety logistyczne - taśma