Warning: Use of undefined constant podstrony - assumed 'podstrony' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/services-SVP/index.php on line 1
Aktualności | Novacode

Dążąc do zaspokojenia potrzeb naszych Klientów dokładamy wszelkich starań, aby edukować się w zakresie projektowania opakowań, jak i etykiet. Również dzielmy się naszą wiedzą uzyskaną z tego zakresu, która została zbudowana na wieloletnim doświadczeniu podczas działania w branży. Dlatego też nasz zespół w dniach 1-2 kwietnia 2020, będzie brał w Warszawie w 12. Międzynarodowych Targach Opakowań Packaging Innovations, które przyciągają producentów i marketingowców z całego świata! Targi odbędą się w Warszawie, a konkretnie w EXPO XXI.

Udział w tym wydarzeniu to dla nas doskonała okazja nie tylko w celu pozyskania wiedzy na temat nowoczesnych technologii w zakresie projektowania i produkowania opakowań, ale również możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych, które pomogą naszemu przedsiębiorstwu dalej się rozwijać, tak abyśmy jeszcze precyzyjniej spełniali Wasze, czyli naszych Klientów, potrzeby. Jest to jedna z naszych zalet - uważamy, że nigdy nie wie się za dużo, zawsze za mało, dlatego wciąż poszukujemy możliwości ciągłego poszerzania naszej wiedzy.

Zdecydowaliśmy się wziąć udział w Targach Opakowań Packaging Innovations ze względu na zakres usług, które świadczymy naszym klientom. Zajmujemy się produkowaniem etykiet, materiałów specjalistycznych, taśm termotransferowych, montażowych, a także wszelkich elementów funkcyjnych. Decydując się na skorzystanie z naszej bogatej oferty usługowej stawiasz na prawdziwie profesjonalne wykonane opakowania, które spełnią zarówno funkcję marketingową, informacyjną, jak i ochronną. Dzięki nam Twoje produkty będą rozchwytywane na półkach sklepowych – my już o to zadbamy.

Targi Opakowań Packaging Innovations to dla nas doskonała okazja, aby jeszcze bardziej rozreklamować się jako profesjonalny dostawca różnego rodzaju etykiet, a także innych produktów dostarczanych przez naszą firmę. Dzięki temu zyskujemy jeszcze większe możliwości do rozwoju, nie tylko pod względem stosowanych przez nas nowoczesnych technologii, ale również pod względem ekspansji geograficznej czy możliwości sprzedażowych.

TAROPAK 2018

Miło nam Państwa poinformować i już teraz zaprosić na tegoroczne targi TAROPAK, odbywające się w dniach 01.10-04.10.2018  w Poznaniu. Znajdziecie nas Państwo w pawilonie 8a, stoisko 30! ZAPRASZAMY!

EnglishGermanEurope