NiceLabel Des in

Opis

NiceLabel Designer jest serią oprogramowania wspomagającego tworzenie oraz drukowanie etykiet, zawieszek, metek tekstylnych i innych materiałów w ciągu. W zależności od rodzaju projektanta, oprogramowanie udostępnia inne możliwości.

NiceLabel Designer Express jest podstawowym programem umożliwiającym tworzenia nieskomplikowanych etykiet zawierających kody kreskowe i zmienne daty produkcyjne. Oprogramowanie umożliwia także tworzenie łatwych połączeń szablou etykiety do pliku Excel, które ułatwia pracę z wieloma produktami. Designer Express jest także najłatwiejszym sposobem na utworzenie prostej etykiety w standardzie GS1.

NiceLabel Designer Standard jest oprogramowaniem rozszeronym o możliwość tworzenia połączeń z bazami danych i wprowadzanie afanumerycznych numerów seryjnych. Oprogramowanie umożliwia także pracę w trybie tylko wydruk, co uniemożliwia wprowadzanie zmian na etykietach przez nieuprawnioną obsługę.

NiceLabel Designer Pro jest najlepszym progamem do tworzenia zaawansowanych etykiet wymieniających dane z bazami danych, tworzenie skomplikowanych i nieregularnych pól tekstowych i innych. Program umożliwia także bezpośredni wydruk i kontrolę kodu etykiety w języku programowania drukarki.